سیستم گرمایش ناحیه‌ای محققان MIT شما را با شلیک فروسرخ گرم می‌کند

اجازه دهید یک شرایط فرضی را در ذهن خود تصور کنیم: اگر بخواهید چند نفر را در فصل زمستان که وارد یک اتاق بزرگ و سرد شده‌اند گرم کنید چه خواهید کرد؟ منطق این است که درجه‌ی سیستم گرمایش را افزایش دهید؛ اما اگر صادق باشیم باید گفت که منطق هم گاهی به کار نمی‌آید! اکنون محققان به روشی برای گرم کردن افراد دست یافته‌اند که بسیار جالب توجه است.

مطالعه بیشتر...

محاسبات کوانتومی، از رویا تا واقعیت


محاسبات کوانتومی، بدون شک، علمی است که دیر یا زود جایگاه واقعی خود را در دنیای مدرن امروز تثبیت خواهد کرد. بسیاری از کمپانی‌های بزرگ هم اکنون مشغول کار بر روی فناوری‌های مبتنی بر محاسبات کوانتومی هستند. بسیاری از نظریات و اتفاقاتی که اکنون به صورت هاله‌ای از ابهام در ذهن ما نقش بسته‌اند، سال‌ها پیش توسط قوانین فیزیک کوانتوم به اثبات رسیده‌اند. در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را به طور اجمالی با این علم نوین آشنا سازیم.

مطالعه بیشتر...

اگر ماه به زمین نزدیک شود چه اتفاقی رخ خواهد داد


اگرماه نیز همانند ایستگاه فضایی بین المللی در فاصله‌ی 370 کیلومتری از زمین قرار داشت، شاهد چه منظره‌ای در آسمان بودیم؟  مسلما رصد چنین پدیده‌ای هیجان‌انگیز است، اما پیامد رویارویی زمین و ماه چندان مسالمت‌آمیز نخواهد بود.

مطالعه بیشتر...

سخت ترین ماده‌ی جهان کشف شد


دانشمندان یک ساختار کربنی جدید کشف کرده‌اند که تا بدین لحظه سخت‌ترین ماده‌ی موجود دنیا محسوب می‌شود. البته این ماده با توجه به ویژگی‌های غیر عادی آن، کاربردهای جالب توجهی نیز در ذخیره سازی انرژی و صنایع الکترونیکی خواهد داشت.

مطالعه بیشتر...

چهار روش جالبی كه نانو تکنولوژی به وسيله آنها علم پزشکی را متحول خواهد كرد


به این ایده ها توجه کنید: تصور کنید اگر پزشکان می‌توانستند، داروهای لازم برای بهبود بافت‌های سرطانی را مستقیم و بی‌واسطه به مراکز مربوطه برسانند درست مثل شلیک موشک‌های هوشمند، یا اگر سامانه‌ای وجود داشت که به وسیله آن هر زمان فشار خون‌تان بالا می‌رفت، پزشک‌تان مطلع می‌شدند، یا تومورها تغییر رنگ می‌دادند تا جراحان راحت‌تر آنها را تشخیص دهند. تمامی این‌ها به کمک فناوری نانو امکان‌پذیر خواهد بود. این فناوری در حال تغییر روش‌های رایج درمانی است به صورتی که هوشمندانه، سریع و با صرفه‌تر باشند.

مطالعه بیشتر...

 

نرم افزارهای تعمیر و نگه داری خودروهای جدید وارداتی

این فایل ها حاوی :

- نقشه های سیم کشی و عیب یابی الکترونیکی خودروها

- تعمیرات مکانیکی (تعمیر قطعات،دمونتاژ،مونتاژ و تایمینگ تسمه تایم)

-  دانستنیهای مربوط به خودرو ها

- راهنمایی در مورد استفاده صحیح از امکانات خودرو

- پارت نامبر های مربوط به تمامی خودرو ها

- نحوه تعویض قطعات داخلی و خارجی خودرو

 - قابلیت اتصال با دیاگ برای آپدیت ECU

 

 

شامل نرم افزار های GDS , Microcat , Pet , WIS , EPC و ...

با پشتیبانی و بروز رسانی آنلاین

  تخفیف ویژه 10 الی 30 درصدی به خریداران بیش از یک پک

خرید