پوزش فورد برای آگهی های غیراخلاقی

 

آگهی چاپی فورد فیگو: نگرانی هایتان را پشت سر بگذارید

پس از انتشار تعدادی آگهی طنز گونه از فورد در هند، این شرکت مجبور به انتشار بیانیه و عذرخواهی برای این ماجرا شد. آنچه که در این آگهی ها دیده می شود، تاکید بر فضای بزرگ بار خودروی فورد فیگو با جمله تبلیغی «نگرانی های خود را پشت سر بگذارید» است. در عوض در کنار این شعار تصاویری بکار گرفته شده که به دور از حرفه ای گری به نظر می رسد.

در یکی از این تبلیغ ها، مایکل شوماخر در پشت فرمان قرار گرفته و رقبای او یعنی سباستین فتل، فرناندو آلونسو و لوئیس همیلتون را با دهان و دست بسته در صندوق پشت جای داده است. بدین ترتیب مفهوم پشت سر گذاشتن نگرانی هم به نمایش گذاشته می شود.
آگهی دوم نشان دهنده سیلویو برلوسکونی است که تعدادی از زنان مانکن را در صندوق اسیر کرده و اشاره به رسوایی های اخلاقی این سیاستمدار پولدار ایتالیایی دارد. در آگهی سوم نیز پاریس هیلتون را در وضعیتی مشابه و با پوزخندی بر لب نشان می دهد که خواهران کارداشیان را با دست و دهان بسته پشت سر گذاشته و دیگر نگرانی ندارد!
فورد هند از این آگهی ها که توسط یک آژانس محلی طراحی و منتشر شده، عمیقاً ابراز تأسف کرده و آن را با استانداردهای حرفه ای و نجابت قابل انتظار از فورد در یک راستا نمی داند. گرچه این آگهی ها بسیار هوشمندانه و طنز به نظر می رسند اما مخصوصاً در هند که با مشکلات اخیر مربوط به جرم و جنایات جنسی درگیر است، نباید منتشر می شدند. ظاهراً فورد قول داده که بعد از این کنترل و نظارت بیشتری بروی فرآیندهای تبلیغی خود برای حصول اطمینان از عدم تکرار چنین مواردی به خرج دهد.

منبع

به اشتراک بگذارید

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
 

نرم افزارهای تعمیر و نگه داری خودروهای جدید وارداتی

این فایل ها حاوی :

- نقشه های سیم کشی و عیب یابی الکترونیکی خودروها

- تعمیرات مکانیکی (تعمیر قطعات،دمونتاژ،مونتاژ و تایمینگ تسمه تایم)

-  دانستنیهای مربوط به خودرو ها

- راهنمایی در مورد استفاده صحیح از امکانات خودرو

- پارت نامبر های مربوط به تمامی خودرو ها

- نحوه تعویض قطعات داخلی و خارجی خودرو

 - قابلیت اتصال با دیاگ برای آپدیت ECU

 

 

شامل نرم افزار های GDS , Microcat , Pet , WIS , EPC و ...

با پشتیبانی و بروز رسانی آنلاین

  تخفیف ویژه 10 الی 30 درصدی به خریداران بیش از یک پک

خرید

 

 

 

طراحی سایت

در دنیای امروز مهم نیست شما یک فرد حقیقی ساده باشید و یا مدیر یک شرکت تجاری عظیم ، در هر حال برای شناساندن خود به دیگران نیازمند ایجاد یک پایگاه اینترنتی هستید . پیشرفت روز افزون دنیای اینترنت باعث شده یکی از اولین نیاز های هر شخصیت حقیقی و حقوقی  ، تاسیس و اداره وبسایت خود در اینترنت باشد. امروز دیگر وبسایت ها تنها محلی برای نمایش اطلاعات ضروری شما نیستند.

 

 برای دیدن پکیچ های طراحی و نمونه سایت های طراحی شده کلیک کنید...

 

بهینه سازی سایت

امروزه اینترنت به سرعت به سمت همه گیر شدن پیش می رود. مدیران سایتها نیز به این بینش دست یافته اند که ماندگاری و رشد درعرصه وب بدون در نظر گرفتن موتورهای جستجو و بهینه سازی سایت ها کاری عبث می باشد. آمار نشان داده است که اغلب کاربران تنها ۱۰ نتیجه اول صفحات را مورد بررسی قرار می دهند. از این رو تلاش تمام وب سایتها و هدف از بهینه سازی وب سایت ها قرار گرفتن در بالاترین رتبه نسبت به بقیه سایت ها هنگام جستجوی کلمات کلیدی می باشد. به همین دلیل امروزه بهینه سازی سایت اکثرا مورد استفاده وب سایتهایی قرار می گیرد که در آنها بازدیدکننده برابر با مشتری است و افزایش بازدید کنندگان سایت یعنی بهبود تجارت و افزایش فروش و در نتیجه موفقیت !

برای دیدن خدمات بهینه سازی سایت کلیک کنید...

 

خدمات پشتیبانی و ضرورت آن

امروزه با توجه به استفاده گسترده از فناوری اطلاعات در سازمانها و شرکتها، فعال بودن تمام وقت سیستمهای نرم افزاری و سخت افزاری از اهمیت ویژه ای برخوردار است. چرا که از کار افتادن بخشی از آن می تواند هزینه زیاد و گاهی غیر قابل جبرانی را به یک مجموعه تحمیل نماید. لذا علاوه بر تعمیر و بر طرف نمودن نواقص فنی، نگهداری به منظور پیشگیری از بروز نقص و کنترل عملکرد بهینه نرم افزارها، موضوع اصلی خدمات پشتیبانی در سازمان هاست. در واقع هدف اصلی از خدمات پشتیبانی و نگهداری کاهش ریسک از کار افتادن سیستم ها و بالا بردن عملکرد بهینه آنها به جای صرفا تعمیر و راه اندازی مجدد است .

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید...

 

طرح های توجیه فنی ، مالی و اقتصادی

 نخستین مرحله از فرایند بررسی توجیه پذیری هر طرحی مربوط به مطالعات بازار آن می باشد. هر طرحی با توجه به ماهیت آن دارای محصولات یا خدمات (که در حالت کلی محصول نامیده می شود) گوناگونی می باشد که هدف از اجرای آن طرح، ارائه محصول به بازار مصرف است. براین اساس پس از شناسایی بازارهای مصرف محصول و تعیین بازار هدف مورد نظر بایستی به بررسی همه جانبه این بازار اهتمام ورزید. مهم ترین مواردی که در مطالعات بازار طرح ارائه می گردد شامل تعیین آمار مربوط به میزان تولید، واردات، صادرات و مصرف محصول مورد نظر در طی سالهای مختلف در کشور و همچنین پیش بینی این موارد در طی سالهای آتی می باشد.

 

برای سفارش و خرید طرح های توجیهی کلیک کنید...