رویای دستیابی به اینترنت ۲۰ مگابایتی به حقیقت می رسد؟رویای دستیابی به اینترنت ۲۰ مگابایتی در شرایطی که حداکثر سرعتی که یک کاربر برای اتصال به شبکه اینترنت می‌تواند در ایران تجربه کند، ۱۲۸ گیگ است، از سال ۸۹ و با تشکیل کنسرسیوم اپراتور چهارم با نام ایرانیان‌نت یک قدم به حقیقت نزدیک شد و این شرکت اکنون به صورت انحصاری مجری طرح ایجاد فیبر نوری در ۳۱ استان کشور است.

مطالعه بیشتر...

آشنایی با ۲۲ اصطلاح رایج در شبکه

شبکه و مفاهیم آن همانند سایر رشته‌ها و تخصص‌های موجود، مملو از اصطلاحات و کلماتی است که ممکن است بعضی‌ها به خودیِ خود دارای معنا نباشند و یا یک کاربر معمولی نتواند برای آن‌ها توضیحی داشته باشد. در این مقاله، قصد و هدف ما این هست که شما را با ۲۲ اصطلاح رایج و پرکاربرد در شبکه آشنا سازیم. این اصطلاحات به‌شکلی هستند که آن‌ها را در زندگی روزمره خود بر روی اکثریت دستگاه‌های خود از جمله کامپیوتر، تلفن هوشمند، تبلت و … خواهید دید.

مطالعه بیشتر...

برقراری سریع‌ترین شبکه بی‌سیم با سرعت 100 گیگابیت بر ثانیه


محققان آلمانی با ترکیب علوم فتونیک و الکترونیک موفق شدند سریع‌ترین ارتباط بی‌سیم اینترنتی را با نرخ انتقال داده ۱۰۰ گیگابیت در ثانیه برقرار کنند. رکورد قبلی در این زمینه حدود ۴۰ گیگابیت بر ثانیه بود. این ارتباط ۱۰۰ گیگابیتی یا به عبارت بهتر ۱۲.۵ گیگابایتی تقریبا ۱۰ بار از فناوری فیبرنوری Google Fiber سریع‌تر است.

مطالعه بیشتر...

افزایش ظرفیت اینترنت پرسرعت تا ماه آینده

ظرفیت اینترنت پرسرعت مخابرات استان تهران( ADSL) تا ماه آینده بیش از ۳۰ درصد افزایش  می یابد.

از روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران، مهندس غلامرضا شیدایی نایب رئیس و عضو هیات مدیره شرکت مخابرات استان تهران ضمن اعلام این مطلب گفت: با تعامل بوجود آمده با شرکت  ارتباطات  زیر ساخت  ماه  آینده STM1   ۲۲  به  ظرفیت  شبکه ای  اینترنت  مخابرات استان تهران افزوده می شود ، این در حالیست که هم اکنون ظرفیت شبـکه ای مخابرات استـان تهران ۶۸  STM1   می باشد.

شیدایی با بیان این مطلب که هدف از افزایش ظرفیت های ارتباطی، کسب رضایت مشترکین در سرعت بیشتر و کیفیت مطلوب تر است اعلام کرد : با همکاری شرکت ارتباطات زیر ساخت ظرفیت STM1  های موجود در شبکه تا پایان سال به دو برابر میزان کنونی افزایش می یابد.

مطالعه بیشتر...

اینترنت بالُنی گوگل دورترین نقاط را فتح می‌کند

فناوری جدیدی برای دسترسی به اینترنت ابداع شده که با استفاده از بالن، خدمات سایبری پرسرعت را در دورافتاد‌ه‌ترین نقاط قابل دسترس می‌کند.

گوگل از هفته گذشته بالن‌هایی را به برخی نقاط بسیار دورافتاده و یخ زده در قلب نیوزلند فرستاده تا کشاورزان و دهقانانی که هرگز از زیرساخت‌های فنی استفاده از اینترنت برخوردار نبوده‌اند بتوانند به شبکه جهانی اطلاع رسانی متصل شوند.

این بالن‌ها با ظاهری شبیه قارچ در بخش تحتانی خود دارای تجهیزات اتصال بی‌سیم به اینترنت هستند. گوگل ۱۸ ماه برای طراحی این بالن‌های توزیع اینترنت تلاش کرده و آن را در یکی از آزمایشگاه‌های مخفی خود موسوم به X lab طراحی کرده است. اتومبیل‌های بی راننده و عینک اینترنتی گوگل هم محصول همین آزمایشگاه هستند.

بالن‌های یادشده که هر یک سطح وسیعی را پوشش می‌دهند می‌توانند اینترنت را در اختیار ۲٫۲ میلیارد نفر از ساکنان کره زمین که به زیرساخت‌های مخابراتی و ارتباطی مناسب دسترسی ندارند، قرار دهند. البته اجرای چنین طرحی مزایای فراوانی برای گوگل دارد و سود سرشاری را به جیب این شرکت سرازیر می کند.

ارسال این بالن‌ها به آفریقا و جنوب شرق آسیا انجام شده و طرح مذکور در مرحله آزمایشی به سر می برد. هنوز مشخص نیست استفاده سرتاسری از این بالن ها چه زمانی آغاز می شود. اولین فردی که از این طریق به اینترنت متصل شده یک کشاورز نیوزلندی بوده است.

مطالعه بیشتر...

 

نرم افزارهای تعمیر و نگه داری خودروهای جدید وارداتی

این فایل ها حاوی :

- نقشه های سیم کشی و عیب یابی الکترونیکی خودروها

- تعمیرات مکانیکی (تعمیر قطعات،دمونتاژ،مونتاژ و تایمینگ تسمه تایم)

-  دانستنیهای مربوط به خودرو ها

- راهنمایی در مورد استفاده صحیح از امکانات خودرو

- پارت نامبر های مربوط به تمامی خودرو ها

- نحوه تعویض قطعات داخلی و خارجی خودرو

 - قابلیت اتصال با دیاگ برای آپدیت ECU

 

 

شامل نرم افزار های GDS , Microcat , Pet , WIS , EPC و ...

با پشتیبانی و بروز رسانی آنلاین

  تخفیف ویژه 10 الی 30 درصدی به خریداران بیش از یک پک

خرید